SOULSTONES
Agnese Zeltiņa

bilde-2 (3).jpg

Ar fotogrāfu Māri Kreicbergu mani saveda kopā laimīga nejaušība, jo mūsu iepriekšējā fotogrāfe, neparedzamu apstākļu dēļ, nevarēja turpināt savu darbu, un es ļoti meklēju uzticamu cilvēku, kurš varētu runāt vienādā izpratnē un mākslas valodā, kurš redzētu manas rotas un arī mani tam kā es gribu, lai to redz mūsu auditorija, mūsu sekotāji, mūsu potenciālie vai jau esošie klienti. 

Tas ir sešu gadu laikā izstrādāts standartu kopums, kuru es Mārim skaidri nodefinēju un kuru tagad jau 3 mēnešus mēs cenšamies kopā radīt, uzturēt un uzlabot. Man patīk šis radošais process, jo Māris ir gatavs mācīties un uzklausīt, un arī piedāvāt jaunas idejas, tāpēc šī ir ļoti laba radoša sadarbība, kuru es rekomendēju. Katrā lietā vajag sajust to cilvēku, kas jūt tevi un tavu biznesu, tāpēc es varu Māri ieteikt kā cilvēku, kas ir gatavs realizēt jūsu pasūtījumu un darīt to ātri, kā arī augstā kvalitātē. 

VAKARS
UZ
EZERA 

Artūrs Gailītis 

Bilde-189.jpg

MUCINA
Ilze Muciņa 

Bilde-1.jpg

"Ar fotogrāfu Māri sākām sadarbību pāris gadus atpakļ pie pirmā projekta. Ļoti skaidri atceramies, ka ta bija mīlestība no pirmās bildes, Māra vīzija un kompetence spīdēja cauri katrai bildei ko viņš radīja. Mēs ātri atradām kopīgu valodu, jo nevarēja nepamanīt Māra talantu un kritisko aci uz detaļam. Viņam noteikti ir savs redzējums un rokrasts, kurš ir mākslinieciski kreatīvs un vienreizējs! Viņš apbrīnojami spēj sakombinēt mūsu konceptus ar savu estētiku katrā radītā bildē!"

BALDONES
WATERFEST

Sadarbība visus gadus ir bijusi lieliska, bildes augstā kvalitātē, termiņi laikā un attieksme profesionāla. Pēc redzētā portfolio nolēmām Māri algot bildēt to, kas viņam padodas vislabāk – modes un lifestyle foto. Rezultāts vienmēr ir apmierinājis - mēs un arī apmeklētāji ieraugot sevi pasākuma bildēs vienmēr ir ļoti patīkami pacilāti. Noteikti turpināsim sadarbību!