Ko īsti apzīmē vārds, ko esam izvēlējušies mūsu zīmolam - Kin? 
Kin tulkojamā ir radniecība. Tiem, kas dzird šo pirmo reizi - vairāk pazīstams tulkojums ir "ģimene", un tas bija iemesls, kāpēc izvēlējāmies tieši šo vārdu, lai pārstāvētu mūs. Mēs esam neliels cilvēku skaits, kas darbojas šajā biznesā, un vārds “Kin” vislabāk raksturo to, ko nozīmējam un kas esam viens otram – ģimene.
Kā radās ideja par Kin dibināšanu? Atbilde arī šeit ir ļoti vienkārša - mums visiem ir mūsu spēcīgās puses, mūsu vislabāk attīstītās prasmes, kuras kombinējot, mēs varam paveikt vairāk. Mēs neesam auguši lielajās pilsētās ar visām iespējām pie mūsu kājām, tāpēc nonākot "lielajā dzīvē", strādājām pie sevis pilnveidošanas un atrašanas. Esam guvuši pieredzi vairākās darba vietās gadu gaitā, kas ir palīdzējis rast sapratni par to, kas īsti ir mūsu aizraušanās un ko vēlamies – augstu pakalpojumu kvalitāti, kā arī brīvību kreatīvi izpausties un radīt. 
Nesekot saviem sapņiem un darīt to, kas tev nepatīk bieži vien spēj novest mūs pie dvēseles stāvokļa, kurš nomāc mūsu ikdienu, tāpēc mēs esam šeit, lai mudinātu citus darīt to, ko no sirds mīlat, liekot lietā prasmes, kas katram piemīt. 
Ar šo platformu mūsu mērķis ir augt kopā ar mūsu klientiem, lai radītu kaut ko jēgpilnu. 
Jūs jautāsiet, kāpēc Kin, kā jūsu uzņēmums atšķiras no citiem?
Mūsu komandā ir tikai pāris cilvēki, tāpēc mēs sniedzam individuālu pieeju katram klientiem, kā arī esam mobili tajā, ko darām. Varētu skanēt banāli, taču mēs patiesi mīlam to, ko mēs darām. Motivācija rodas strādājot pie lietām, kas mums rūp. Mums rūp jūsu vīzija, un esam šeit, lai palīdzētu padarīt katru brendu pievilcīgu citiem, taču saglabājot katra biznesa individualitāti. 
Kin ir uzņēmums, ko mēs izveidojām, lai atspoguļotu tieši to, ko jūs, kā zīmols vai individuāla persona, pārstāvat.