Kompānija

Padari savu uzņēmumu pamanāmu!

Kin pamatā ir kvalitāte, kas sevī ietver spēcīgu pieturēšanos pie izvirzītajām vērtībām, tas, mums kā uzņēmumam, palīdz skaidri apzināties savu mērķi – kopīga izaugsme ar klientiem un nebeidzama vēlme radoši izpausties, lai radītu ko jēgpilnu. 

Mūsu komanda vēlas atsvaidzināt Jūsu biznesa tēlu un palīdzēt radīt saturu, kas piesaistīs lielāku patērētāju plūsmu tam, ko darāt. Kin piedāvājumā ietilpst – fotogrāfija, pasākumu plānošana un iemūžināšana, kā arī sociālo platformu uzturēšana un satura publicēšana. 

Mums rūp jūsu vīzija, un esam šeit, lai palīdzētu padarīt katru brendu pievilcīgu citiem, taču saglabājot katra biznesa individualitāti. 

KIN ir uzņēmums, ko mēs izveidojām, lai atspoguļotu tieši to, ko jūs, kā zīmols vai individuāla persona, pārstāvat.

Kin iemūžinās īpašos mirkļus! Mēs specializējamies mārketinga kampaņu un dzīvesveida fotosesijās, kā arī dažādu pasākumu fotogrāfēšanā.

Instagram un Facebook – Kin rūpēsies par Jūsu sociālo platformu profiliem – to uzturēšanu un kopīga stila veidošanu.  Mēs izveidosim Jūsu publicējamo materiālu radošu un interesantu, lai palielinātu Jūsu lapas apmeklētāju skaitu un nodrošinātu, ka esat pamanāms konkurentu vidū. 

Ēst garšo visiem! Bet vēl vairāk visiem patīk baudīt maltīti, kas ir pievilcīga. Kin spēs nodrošināt lielisku reklāmu, ja esat restorāns, kā arī esam droši par saviem spēkiem, kad runa iet par pasākumiem, kur viss ir “ap un par” pavāra meistardarbiem un garšas baudīšanu.

Noķersim īstās emocijas! Kin sniedz pasākumu plānošanas un fotogrāfēšanas pakalpojumus. Iemūžināsim korporatīvos pasākumus, konferences, izklaides un citus pasākumus pēc nepieciešamības.