Māris Kreicbergs

Sveiks/a, īsumā par mani - esmu no Madonas, dzīvoju Rīgā, akcentu var dzirdēt. Mīlu radīt un dalīties. Vienmēr augt un pilnveidoties. Jauni cilvēki un draudzība ir zelts, kurš nekad nezaudē vērtību.
Esmu atvērts sadarbībai un ideju realizēšanai. Būšu priecīgs tieši no Tevis saņemt ziņu un piedzīvot jaunus mirkļus dzīvē!

Svarīgi ir mīlēt to, ko tu dari. Tāpēc esmu šeit! Kā fotogrāfs esmu apņēmies nodrošināt augstāko kvalitāti, veidot ilgstošas attiecības ar klientiem, un noteikti labi pavadīt laiku. Cilvēki neaizmirst pozitīvas pieredzes, tāpēc liels mans mērķis ir radīt cilvēkos patiesu emociju – gan tiem, kas priecē acis pie ekrāniem, gan tiem, ar ko ir tas prieks sadarboties klātienē.

Karīna Dudinova

Man vienmēr ir bijusi vēlme organizēt un plānot, tāpēc Kin komandai pievienojos kā projektu vadītāja. Es izbaudu cilvēku savešanas kopā procesu, jo nekas nesagādā man lielāku prieku kā piedzīvot jaunu ideju nākšanu pasaulē. 
Ja jums radīsies jebkādi jautājumi, esmu šeit, lai palīdzētu un rastu atbildes. Kā uzņēmumam svarīgākais Kin ir nodibināt ilgstošas un spēcīgas attiecības ar mūsu klientiem.